Pharmasis Logo  
Bugün 29 Mayıs 2024, Çarşamba 06:30:19
AHBYS AHBYS Girişi LIS LBYS Girişi YONETICI Firma Girişi
Pharmasis Kurumsal Pharmasis Çözüm ve Hizmetler Pharmasis Başarı Hikayelerimiz Pharmasis İnsan Kaynakları Pharmasis Destek Merkezi Pharmasis Bize Ulaşın

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

» Şirket Profili
» Vizyon ve Misyon
» Kalite Politikamız
» İK Politikamız
» 10 Kural
» Bize Ulaşın
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Pharmasis, sektöre giriş yaptığı 2009 yılından bu yana, sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlayıp kurmakta ve bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu güne sağlık sektörünün istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini de katarak projeler geliştiren Pharmasis, teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.

Ülkemiz sağlık sisteminin güncel sorunlarının tümüne gerek kullanılan ileri teknoloji gerek bu sektörde uzun tecrübelere sahip uzmanlarımız sayesinde kesin çözümler sunulmaktadır. Uzun süren analizler sonrası hastane, laboratuvar, sağlık ocakları, il sağlık müdürlüklerinin tüm sorunları tespit edilmiş ve bu sorunlara yazılım uzmanları sağlık sistemi çalışanlarının ortaya koyduğu çözüm önerilerinin en makul yönlerinin harmanlanmasıyla çok farklı çözüm yaklaşımları geliştirilmiştir.

Tüm sağlık birimlerinin (Hastane, Sağlık Müdürlüğü, Sağlık Ocakları, laboratuar, Döner Sermaye Saymanlıkları ) aynı dili konuşan (XML) ve internetin tüm avantajlarını kullanıma sunan yerleşik lokal uygulamaları geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sadece Lokal ihtiyaçları olan faturalama, kaçak hasta, entegre hastane birimleri gibi gereksinmelere ihtiyaç vermekle kalmaz, kayıtlı veriden üretilebilen tüm istatistiksel veriyi oluşturur ve yönetimin karar alma mekanizmasının bel kemiği haline gelecek kadar önemli bir rolü üstlenir. Hastaneler günlük sorunlarıyla boğuşmanın çok ötesine gidip, geleceğe yönelik analizler, öngörüler gibi geçmiş verilerin regresyonlarıyla elde edilerek sunulan bilimsel verilerin ışığında kendisini geliştirebilir.

Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi (LBYS), Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) ve Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi (AHBYS) yazılımları ile sağlık kurumlarının ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek bilişime olan katkısını devam ettirmektedir.

Pharmasis'in ticari hedefi ise ülke çapında “Yaptığı Reklamla” değil “Bitirdiği İşlerle” tanınan ve kamu ya da devlete ait kurumsal tüm olası alanlarda yenilikçi çözümler üreten bir firma olmaktır.


 
 

2010© All Rights Reserved